Manufaktura Wosku | Leather Cleaner
Manufaktura Wosku | Leather Cleaner

Manufaktura Wosku | Leather Cleaner

LEATHER CLEANER – CO TO TAKIEGO?
Jest to preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej, który usuwa zabrudzenia oraz plamy. MW Leather Cleaner usuwa zabrudzenia pozostając jednocześnie bezpiecznym dla skóry nie uszkadzając farby. Jednocześnie pomaga pozbyć się ‘’sztucznego” efektu błyszczenia skór (po prostu brudu) i uzyskać oryginalną lekko matową strukturę.


CZY APLIKACJA LEATHER CLEANER JEST TRUDNA?
Cały proces czyszczenia jest banalnie prosty, potrzebujemy jedynie szczoteczki którą można nabyć również na stronie producenta, ale jest to też zwykła szczotka którą, przypuszczam, że każdy ma gdzieś w domu. Sam osobiście posiadam takich kilka – większych/mniejszych a pierwotnie służyły one do czyszczenia butów, ale specjalnie się nie różnią © Wystarczy nałożyć preparat na szczotkę, a następnie rozprowadzić i szorować jakiś czas po skórze, tak aby brud zaczął schodzić. Następnie należy przetrzeć całość mikrofibrą, aby ten cały niechciany brud zebrać i gotowe!

EFEKT?
Jak widać na zdjęciach, aby wam lepiej zobrazować efekt przed i po, przedzieliłem najpierw fotel taśmą i zacząłem działać, potem już tylko zostało odkleić taśmę i porównać jak było przed, a jak jest po.

ZAPACH
Jeśli chodzi o zapach to powiedziałbym, że produkt jest prawie bezwonny. Ma w sobie trochę zapachu cytryny i chemii, aczkolwiek podczas aplikacji niewiele czuć, a po wytarciu zupełnie znika jakikolwiek zapach. Ale wydaje mi się, że taki właśnie miał być cleaner, inne produkty z firmy Manufaktura Wosku, pachną świetnie np. Satin Leather któryjest prawie zestawem obowiązkowym przy pielęgnacji skór. Satin Leather impregnuje, zabezpiecza, odżywia, nawilża, chroni przed promieniami UV – taki właśnie jest Satin Leather a w dodatku świetnie pachnie, ja osobiście posiadam wersje Banan-mango i bardzo polec Pozostałe produkty również charakteryzują się świetnym zapachem, ale o tym wspomnę pewnie też w kolejnych testach kosmetyków MW!

PODSUMOWANIE
Generalnie produkt robi to co do czego został stworzony i tak jak został opisany przez producenta. Wygodna buteleczka z dobrym spieniaczem. Efekt oczywiście będzie różny w zależności od jakości skór, ale wydawać się może większości, że ich skóry są w dobrym stanie, tak więc chciałbym was uświadomić, iż na pewnie nie są. Jeśli czyszczenie nie odbyło się jakoś w ostatnim czasie, to na pewno zdążyły się już pobrudzić. Niestety taka ich tendencja, że raczej szybko się brudzą jeśli z nich korzystamy – tak więc najbardziej narażony jest fotel kierowcy. Bardzo polecam produkt, spełnia swoją rolę.


Leather Cleaner możecie kupić TUTAJ


Masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!
Copyright © 2020. All rights reserved.
Obserwuj nas