CHEMOTION QUICK DETAILER
CHEMOTION QUICK DETAILER

CHEMOTION QUICK DETAILER

9 grudnia, 2020
0 Komentarze

QUICK DETAILER – CO TO TAKIEGO?
Najważniejsze jego cechy to bardzo prosta aplikacja, błyskawicznie odparowuje i nie smuży. Quick Detailer nadaje śliskość lakieru, 'wyciąga kolor – podbija głębię. Dodatkowo usuwa mikro rysy i świetnie odprowadza wodę. Jest to idealny produkt do użycia tuż przed eventami – błyskawicznie nada lakierowi połysku. Produkt nie zawiera wypełniaczy oraz silikonów, tak więc można go bezpiecznie aplikować na różnego rodzaju powłoki.


ILE CZASU ZAJMUJE APLIKACJA QD?
Sama w sobie aplikacja jest błyskawiczna – wystarczy zaaplikować produkt na powierzchnię oraz na mikrofibrę i wetrzeć, na przykładzie maski samochodu, twa to może minutę. Tak naprawdę Quick Detailera możemy aplikować stojąc w korku.

EFEKT?
Tradycyjnie aby przedstawić najlepszy efekt, podzieliłem maskę na dwie części, a następnie na jedną z połówek zaaplikowałem QD używając mikrofibry. Efekt? Sami oceńcie, jak dla mnie lepszy być nie może, biorąc pod uwagę czas oraz prostotę aplikacji.
Jak widać głębia koloru jest dużo lepsza i nie trudno się domyślić która część maski była użyta do testu. Również zauważalne jest usunięcie mikro rys, aczkolwiek trzeba pamiętać, że przy jasnym lakierze – srebrnym np. nie będzie tak dobrze widoczny efekt usuwania mikro rys.
Kolejny plus – jak można zauważyć na kolejnym elemencie na który zaaplikowałem. Quick Detailer nadał też blasku dla Chromu.

ODPROWADZANIE WODY
Dodatkowo Quick Detailer świetnie odprowadza wodę, tak więc jest to kolejna powód dla którego warto zakupić sobie QD do swojego auta!

PODSUMOWANIE
Podsumowując Quick Detailer od CHEMOTION to dobry i niedrogi produkt. Jeśli potrzebujecie czegoś co nada wam blasku lakieru po myciu samochodu oraz usunie mikrorysy – to ten produkt jest po prostu dla was idealny. Sam nie raz jeszcze po niego sięgnę i zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych kosmetyków.

QUICK DETAILER MOŻECIE KUPIĆ TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze (0)


Masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!
Copyright © 2020. All rights reserved.
Obserwuj nas